Aktuality


OZNAM - kácení v lese nad obcí

Datum konání: 6. 8. 2020 - 31. 8. 2020

Během srpna započne v lese nad obcí kácení a odstraňování suchých a napadených stromů rostoucích zejména podél cesty nebo v její blízkosti.  Jedná se především o stromy, které by mohly ohrozit bezpečnost návštěvníků lesa.

Kácení pro obec bude provádět pan Daič. Občané, kteří by měli zájem o odkup dřeva, mohou dát do schránky úřadu své nabídky (požadované množství a cena za 1m3). 

Dřevo by bylo nařezáno na metry a dovezeno k vám domů.

Prosíme občany o opatrnost a o zachování odstupu při kácení.

 

 

 Letní kino na Mayrovce

Datum konání: 8. 8. 2020

Letní kino na Mayrovce

V letním čase obří sály multiplexů pomalu ztrácejí své kouzlo a letní kina zažívají renesanci. V Hornickém skanzenu Mayrau ve Vinařicích nabízí navíc promítání v unikátních industriálních kulisách.  Při výběru snímků se snažili pořadatelé myslet na to, aby mohlo letní kino navštívit co nejvíce různorodých skupin. Program je tak připraven pro rodiny s dětmi, teenagery i publikum co preferuje české komedie. Před každým promítáním bude areál přístupný již od 20:00 a bude možné si zde na připraveném ohni opéct vlastní pochutiny. Pokud nebudete mít zájem, bude pro vás připraven stánek s občerstvením. V sobotu 11. července můžete zhlédnout rodinný dobrodružný animovaný snímek Hledá se Yetti. Nervy drásající zážitek se pak odehraje v sobotu 25. července, kdy se promítá horor Sestra. Posledním filmem 8. srpna je nová česká komedie 3Bobule. Projekce začínají vždy s příchodem tmy v 21:00. V případě nepřízně počasí se projekce odehrají v hornických koupelích.

Více informací na http://mayrau.omk.cz/

 

 Letní kino Třebichovice

Datum konání: 8. 8. 2020 - 5. 9. 2020DOVOLENÁ NA OÚ

Datum konání: 10. 8. 2020 - 21. 8. 2020

DOVOLENÁ NA OÚ
od 10. 8. do 21. 8.
OBECNÍ ÚŘAD
UZAVŘEN
Vyhledat v textu

6. 8. Oldřiška

Zítra: Lada

dovolená srpen.jpg 

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 246

Návštěvnost stránek

193110