Diskusní fórum

Řadit od nejnovějšího Přidat komentář
 • 3. 8. 2008 17:19
  sašík
  cikáni

  všechny cikány vistřílet!!


 • 3. 8. 2008 17:31
  terka
  starosta

  ta obec je dobrá ale starosta(glas) je strašnej idiot!


 • 24. 8. 2008 20:07
  Vladimír
  pozdrav z Tachova

  Tento víkend jsem byl ve své rodné vesnici.
  Je to sice ze západu Čech docela daleko ale vracet se sem je neopakovatelné.


 • 5. 9. 2008 21:56
  kefik
  nic moc

  co mate proti ciganum to sou taky lidi. nevim proc bz ste s nima mali neco delat jen aby se nedali vsichni dohromady a neudelali si poradek oni s vama nezapomente ze uz to tak jednou bylo. a ty cucaci co se jim to nelibi tak at se odstehujoun pristehovalci,muzou bejt ticho vsichni vime o kom je rec


 • 17. 9. 2008 11:35
  Katka

  Přemýšlíme o koupi baráčku v téhle vesničce...ale moc ji neznáme...jak je to tedy s našimi romskými spoluobčany? Díky K.


 • 27. 1. 2009 14:54
  kolegyńka
  důvěrné

  Nemůžu uvěřit velice bolestivé zprávě,že můj bývalý kolega a supr chlap Jarda Pánek je po smrti.Může mi prosím někdo zdělit pravdu,doufám že šlo jen o nějaký omyl.Předem moc děkuji.I.B.


 • 1. 2. 2009 14:14
  Milda
  pro kolegyňku(důvěrné)

  Bohužel je to pravda-pokud se jedná o Jardu Pánka staršího.M.Š.


 • 24. 3. 2009 18:06
  Martina
  Pomoc

  Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli nevíte nějaké informace o Jaromírovi Sýkorovi z vesničky Saky.Je to můj strýc a dlouho jsme o něm nic neslyšeli.Pokud máte informace,můžete mi je poslat na email.Děkuji neteř Martina Sýkorová


 • 24. 3. 2009 18:08
  Martina
  Ahoj

  Martina_Sykorova@seznam.cz


 • 13. 8. 2009 13:21
  Anonym - obcan - spoluobcan-
  !! Můj pohled na spoluobčany a jejich konání

  Přeji hezký den všem..
  Pozastavuji se zde nad vyjadřováním, některých spoluobčanů..Je celkem smutné, že diskriminujete naše romské spoluobčany, ale co si budeme povídat,když se poohlédneme jedním okem kolem nás, ne vždy jsou na vině romští občané..To že jich v naší vesnici přibývá není přeci takový problém, každý musí někde žít..A každý si sáhněte na svědomí, i my bílý občané (když už jsme u těch ras) se nechováme vždy podle předtav ostatních..Toto není omlouvání,jen pouhý můj pohled na lidské chování a sobeckost..
  Nečtu nic jiného než (cikáni,cikáni,cikání)..a co se podívat na nás..Proč fungují a jsou zrekonstruované toalety v našem hostinci, když spousty pánů,již několik let rádo využívají strom před vchodem..jde snad o tradici?..ne jde o Vaši lenost,udělat pár kroků jiným směrem..(a zápach výkalů není příjemný pro nikoho z nás)..
  v historii čtu z roku 2006,že co nevidět proběhne rekonstrukce zastávek..(Jak uvedla paní Prokopová),všichni hledáte ohleduplnost,ale kde je ta ohleduplnost vůči starším lidem, kteří cestují autobusem,kam si odloží zavazadla,nebo se usadí vzhledem ke svým zdravotním problémům,či schovají při nepříznivém počasí?...Chápu,ano kanalizace je ve výstavbě,je pro nás všechny důležitá,ale aby se za 3 roky,nezvládlo ušetřit nějaký tisic,alespon na lavičku,je velmi smutné..Nehledě na to, že odpadkový koš,je celkem také podstatná věc..(Pokud jsme u stížností na nepořádek v obci..)
  Hodně lidí umí mluvit,slibovat,ale skutek?...UTEK...Každý může udělat něco pro své uspokojení..Vždyť kolikrát byl vyhlášen úklid obce pro občany (dobrovolný ovšem) a kolik se Vás zde sešlo.?..proto říkám, nestěžujte si a raději konejte..
  Třebichovice,je krásná vesnice, má svou historii,úžasnou přírodu,která zanechala spousty stop z historie a o to více je smutné když, mládež,či jiní přistěhovalí občané se zde nedokáží chovat vhodným způsobem..trochu více tolerance vůči ostatním by neuškodila..(ale je těžké toto vysvětlovat,nebo psát pro ty, kteří na to mají jiný pohled)..A to pohled jen někde vysedávat, ničit,krást a pak si jen stěžovat jak jim ostatní ubližují a křivdí...každý by sï měl sáhnout sám do svého svědomí a pak kritizovat ostatní..ALE toto umí málo kdo..
  A pak také,sice když se řekne vesnice,tak si hned každý představí drbárnu (což naše vesnice opravdu je)..Ale zaméct před svým prahem a pak se starat o ostatní,je také velmi vzácný lidský krok..(např.diskuze téma Fery)..Copak u toho lidem svítíte?..NE můžete jen spekulovat a zbytečně ubližovat a narušovat lidské soukromí..
  Tot vše, jelikož dále už nemám slov..Hledet si sveho a konat sve, je priorita lidskeho zivota..
  Hezky den vsem....


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Vyhledat v textu

13. 6. Antonín

Zítra: Roland

 

 

covid portal.png

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 263

Návštěvnost stránek

216491