Diskusní fórum

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 29. 7. 2017 15:12
  Matesa
  Kamiony

  To někdo nedomislel,už od pátku tu jezdí i přes zákaz kamiony a nikdo není schopnej zajistit MP nebo policii aby tu hlídala zákaz vězdu a richlost ,já ji volala a ti mi řelkly že nikoho se nepošlou.Tady asi někdoi něco zanedbal :-(


 • 29. 7. 2017 15:18
  Matesa
  Re: Kamiony

  jo a to jesdí vod Smečna,hnus.


 • 30. 7. 2017 21:52
  starostka - Moderátor
  Re: Kamiony

  Rok co rok koná se ve Smečně Anenská pouť. Rok co rok vede přes naši obec objížďka. Letos i pro kamiony z důvodů uzávěry v Libušíně. Občané obdrželi SMS zprávu.


 • 31. 7. 2017 16:02
  Matesa
  Re: Kamiony

  Já vjeděla že je ve Smečně pout,ale pokud jste četla pořádně tak to bilo jen proti kamionům a ne proti objíšďce a navíc žádná SMS se mi nedostala a podle toho co jsem slišela tak jen ifo o objíždce nic neřeklo že máme zajistit baráky proti otřesúm od kamionů-aš tu bude silnice rovná jako je na Saki tak to bude jinačí-jen chtít opravit silnice co tu vedou vesnici-Slaný-Kladno-Smečno.


 • 30. 6. 2017 11:02
  Míša Urbanová
  dotaz

  Dobrý den,
  chtěla jsem se zeptat na fotky z vítání občánků. Dostali jsme tři vytištěné, ale ráda bych i ty pouze v digitální podobě. Měli bychom tam mít ještě další fotky, které pan fotograf pořizoval.


 • 1. 7. 2017 21:31
  starostka - Moderátor
  Re: dotaz

  Fotky z akce odeslány na uvedenou mailovou adresu. Máte-li i vy zájem o fotky z vítání, ráda přepošlu na váš mail...
  Fotil Milan Petriščák, u kterého můžete objednat fotky ve vyšší kvalitě, atd.....


 • 19. 6. 2017 22:11
  Kuba
  Upozornění

  Dobrý den.Chtěl bych upozornit na volně pobíhajícího psa od Lukáše Dlouhého.Běhá sám a bez košíku a já jako otec malého syna nechci ani domyslet co by se stalo při konfrontaci mezi takovým psem a malým klukem.V obci se pohybuje spousta dětí a myslím že nikdo nechce aby se někomu něco stalo.Nejsem jediný komu se to nelíbí a prosím obec aby upozornila majitele aby se toto již neopakovalo.Díky


 • 20. 6. 2017 23:08
  starostka - Moderátor
  Re: Upozornění

  Dobrý den, děkujeme za upozornění na přestupek, kterého se dopustil vlastník psa tím, že ho nechal volně pobíhat na veřejných místech bez kontroly či dohledu.
  Majitel volně pobíhajícího psa porušuje nejen obecně závaznou vyhlášku, která zakazuje volné pobíhání psů po obci a vymezuje k tomuto účelu vhodné prostranství, zároveň také porušuje ustanovení zákona o silničním provozu a to v případě, že pes pobíhá po pozemní komunikaci, atd.
  Je třeba si uvědomit, že volně pobíhající pes může být nebezpečný pro své okolí. Pes může napadnout lidi, zejména chodce a cyklisty, dále ostatní zvířata, může zavinit dopravní nehodu nebo způsobit škodu na majetku. Následky útoku psa na člověka, především jedná-li se o psa větší rasy a dítě, mohou být velmi závažné.
  Tohle všechno, předpokládám, naši občané vědí. Bohužel, pan Lukáš Dlouhý mezi ně nepatří.
  Dopisem mu samozřejmě sdělíme výše uvedené, ale nejsem si zcela jista, zda to bude co platné.
  V této lokalitě je poslední dobou trochu více problémů a proto jste si mohli povšimnout, že sem častěji zajíždí hlídka státní Policii.
  Proto, pokud se bude incident s volně pobíhajícím psem opakovat, neváhejte vytočit slánskou státní policejní linku 974 873 811. Pánové mající službu zcela přesně vědí, kam mají zajet. Záznam z takové akce je pak podkladem pro přestupkové řízení, které pro naši obec vykonává Město Kladno… následuje pokuta a při opakování je možné také odejmutí zvířete a zákaz chovu, ale to už jsem hodně, opravdu hodně daleko. A do té doby se opravdu může cokoli přihodit.
  Takže já napíšu Lukášovi dopis a vy jako otec a chlap v jedné osobě zajděte za ním a zkuste mu vysvětlit, že vaše obavy o zdraví vašeho dítěte jsou nade vše. A pokud by takových odvážných otců bylo víc, myslím, že Lukáš si bude svého psa víc držet u těla…. mj


 • 15. 5. 2017 21:47
  Novákovi
  Vítání občánků

  Dobrý den,
  rádi bychom poděkovali všem organizátorům a zúčastněným za milé, přátelské i dojemné vítání občánků Třebichovic. Za pohodovou atmosféru a za všechny dárky pro naši dcerušku.


 • 3. 12. 2016 11:23
  Jehlička
  Tak už máme i obecní cenzuru? :-(

  Tak jsme se dočkali i cenzury? Copak bylo na tom příspěcku až tak závadné a nebezpečné čio koho v prominentů či prominentek se někdo dotkl? Škoda, zajímaklo by mě tzo, jsem od přírody zvědavý...
  Každopádně je fajn, že to přiznáváte jako cenzuru a že příspěvek nezmizí "jen ta"m jako by tam ani nebyl..."

  Viz: 28. 10. 2016 22:00
  Komentář byl cenzurován moderátorem.

  A tohle zmizí kdy? :-)


 • 9. 12. 2016 23:00
  starostka - Moderátor
  Re: Tak už máme i obecní cenzuru? :-(

  Případ s cenzurou

  Pokud chci reagovat na příspěvek zde v diskusním fóru, píši odpověď a redakční systém mi dává prostor pro pozdržení textu, než si ho překontroluji, popř. doplním, apod.
  Tento stav se zde v tomto prostředí označuje slovy „Komentář byl cenzurován moderátorem“. Znamená to tedy, že někdo vytvořil odpověď, ale není ještě zveřejněna. K tomu je třeba odkliknout příslušnou „fajfku“.
  Což jsem ale, jak vidím, onoho osudného dne neučinila a napsaný příspěvek nebyl zveřejněn.
  Čímž jsem si zavařila hned na dvou frontách.
  Takže se panu Vodičkovi omlouvám za nechtěné mlčení a panu Jehličkovi děkuji za milé upozornění.
  Bylo odfajfkováno a odpověď se objevila na svém místě, leč s velkým zpožděním.
  Situace ohledně stromů v lese se zatím pohnula dopředu a již se snad dočkáme odvozu dřeva z lesa, ač se nabídky na vytažení a odkup kulatiny příliš nehrnuly.

  PS.:
  „Je nevděčno potlačovat zlé, dělá-li se ve veřejném životě tak nepřesně rozdíl mezi dobrým a zlým, nedovede-li se rozeznat mezi ctí a nectí, mezi pravdou a pomluvou, mezi bojem a zákeřnictvím. Nemá-li veřejnost nos pro to, co je nízké, neslušné, zlovolné, všivé a korumpované, vládne-li beznadějný zmatek v rozlišování hodnoty a nehodnoty lidí, zásad a skutků. Kde tápe občanská morálka, nemůže být cenzura jiná než krátkozraká.“ Napsal Karel Čapek v roce 1931…..


 • 25. 10. 2016 14:24
  Jiří Vodička
  vykácené stromy pod vedením vysokého napětí

  Dobrý den paní starostko, chtěl jsem se zeptat, zda není nějaká možnost odkoupení poražených stromů pod vedením vysokého napětí, které jsou v rokli a na jejich svazích. Když jsem v sobotu procházel nad roklí a viděl, jaké stromy jsou tam páleny(nebo pokoušeny o spálení?), přišlo mi to velmi zvláštní. Vím že je tam špatný přístup, ale postupovat takto? Děkuji Jiří Vodička


 • 28. 10. 2016 22:00
  M. Jehličková - Moderátor
  Re: vykácené stromy pod vedením vysokého napě

  Dobrý den, pane Vodičko, děkuji za dotaz.
  Kácení dřevin pod vedením vysokého napětí nejen v katastru naší obce, ale i na celém Kladensku, probíhá v souladu s energetickým zákonem, který je nadřazen tomu o životním prostředí, takže bohužel více jak měsíc jsme svědky kácení krásných stromů a není v našich silách (obecních) toto změnit. Podařilo se zachránit jeden buk a tři historické lípy…
  Kulatina, kterou lze vidět v rokli, není určena k likvidaci pálením, jak by se mohlo zdát z jednoho či dvou ohořelých kmenů. Vzhledem k tomu, že kácení a následné čistění lesa provádí firma, která zaměstnává cizí státní příslušníky, je trochu složité ohlídat jejich konání… a tak po nich obyvatelé lesa uklízejí pet lahve, odpadky, … a také hasí ohně, které nechávají dohořívat bez dohledu a již dvakrát museli chvojinkovští zasahovat při hašení… takže se stalo, že jsou ohořelé i myslím dva kmeny, které leží v rokli. Nicméně, určitě nedochází k záměrnému pálení kulatiny.
  Oslovili jsme velké firmy, které disponují příslušnou technikou na vytahování kmenů, zatím nabízené ceny neodpovídají naší představě, … takže pokud se nepodaří dřevo výhodně udat, budeme uvažovat o jeho prodeji občanům, … nicméně vidím jako dosti velký problém, jak by občané dřevo sami tahali z rokle, nehledě na nebezpečí úrazů, ke kterým by mohlo pod „patronací“ obce dojít…
  Dřevo z přístupných části katastru pracovníci obce nařezali a uložili pod zámek. Bude opět vloženo do tomboly při konání plesů v roce 2017.


 • 23. 9. 2016 13:39
  Iva
  Jarmark

  Dobrý den,
  v měsíčníku září 2016 nebyl v připravovaných akcích zmíněn podzimní Jarmark, letos nebude? Nebo bude v listopadu předvánoční? děkuji za odpověď, jedná se o pěknou akci.


 • 24. 9. 2016 21:13
  starostka
  Re: Jarmark

  Dobrý den, jarmark se letos v říjnu neuskuteční, ... proto nebyl zmíněn ve zpravodaji. Předešlé dva ročníky byly sice fajn akcí, ale kupní síla našich občanů v mnoha případech neuspokojila představy prodejců.... takže Váš dotaz je vlastně jedinou výzvou k tomu, aby se pořadatelé zamysleli nad tím, zda nějaký jarmark letos uspořádat.


 • 4. 6. 2016 22:29
  Matěj
  30

  To by mne zajímalo kdo plýtvá penězy na oú ta 30 za hospodou je zcela zbatečná a nikdo tam jen na 5 m nebude brzdit když je to jen na blízkou křižovatku a je zcela nevhodně umístěná v obou směrech.Trošku přemýšlet hlavou.


 • 2. 8. 2016 8:28
  Pečený
  Re: 30

  Dobrý den Matěji,
  Snížená rychlost na silnici u obecního úřadu byla umístěna na žádost občanů mající obavy o zdraví zde pobíhajících dětí. Zvolila se a odsouhlasila zastupitelstvem tato varianta dopravního značení pro jeho jednoduchost . Smysl tohoto značení je hlavně upozornit na přítomnost dětí u komunikace, proto je zde jen značka upozorňující na děti a obyčejná "30". To jestli tato značka platí jen několik metrů nebo celý úsek není podstatné. Podstatné je snížit nájezdovou rychlost do tohoto úseku. Není samozřejmě vůbec problém zde umísti značku " zóna 30" a celý úsek lze bez problémů měřit a hříšníky pokutovat. To zatím v zájmu obce není! Pokud se ale situace bude vyvíjet pro děti nepříznivě a projíždějící budou zde jezdit zvýšenou rychlostí ( dle mého odhadu i 80km/hod) tak změnu dopravního značení na zónu samozřejmě prosadíme! Doufejme že i tuto novou značku budou všichni respektovat a nebudou naše děti ohrožovat.
  S pozdravem občanům Třebichovic
  Luboš Pečený.


 • 31. 3. 2016 19:18
  Zvonickova Miroslava
  lipa

  Dobry den,jsem narozena 1968 pry mi byla vysazena lipa v lipovem haji ve vasi obci,v ktere jsem s rodici bydlela do r.1970.Je to pro me cenna informace a pokud je nejake dochovane foto a bylo mozne mi ho zaslat na tento email byla bych rada.S pranim pekneho dne Zvonickova M.


 • 14. 12. 2015 17:31
  Martin Jůn
  sk Třebichovice

  Zdrávím fotbalové příznivce v Třebichovicích, jsem fanoušek Kladenského fotbalu a na vašich utkáních jsem párkrát byl, jen jsem se doslechl že se budou dít nějaké změny v kádru? jen jsem chtěl říci neboli napsat pár vět : Co se týče změn si myslím že je na čase, přeji vám hodně fotbalového štěstíčka a rád se vždy příjdu podívat. Jůn Martin


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Vyhledat v textu

1. 6. Laura

Zítra: Jarmil

KO.jpg

 

 

 

 

  

Diskusní fórum

příspěvků: 243

Návštěvnost stránek

188244