Diskusní fórum

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 17. 5. 2018 16:49
  Kristuna
  Maje

  Chtěla jsem se zepat kdy budou fotky z maju na stránkách ? Děkuji


 • 18. 5. 2018 22:52
  Jehličková - Moderátor
  Re: Maje

  Něco málo jsem již pověsila, pokud mi někdo pošle další, ráda přidám....mj


 • 2. 4. 2018 17:33
  Bára
  Hřiště

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat kdy bude otevřené dětské hřiště za hospodou? Dnes jsme šli okolo dveře zamčené, hřiště plné dětí.. Nějací chytráci udělali díru v plotě... Nechci je nijak obhajovat, ale nestačilo by prostě kdyby někdo z obce hřiště odemknul?


 • 3. 4. 2018 22:22
  Jehličková - Moderátor
  Re: Hřiště

  Zdravím všechny hrátek chtivé kluky a holky. Než otevřeme hřiště, je třeba udělat revizi herních prvků, které vždy po zimě vyžadují odborný posudek. Teprve minulý týden tu byl technik a prvky prověřil.

  Ve středu hřiště otevřeme.

  starostka


 • 21. 3. 2018 12:18
  Lukáš
  Chodníky a silnice

  Dobrý den.Mám dotaz ohledně planované rekonstrukce chodníků,silnic.Slyšel sem od nespokojených obyvatel jakým způsobem k tomu přistupuje pan místostarosta Pečený.Chci se tedy optat jakým způsobem zachováte parkovací místa u domů?A jestli je to ještě vůbec v plánech obce.Díky


 • 23. 3. 2018 13:23
  chodec
  Re: Chodníky a silnice

  uvnitř vesnice je to asi jedno, tam po chodníku stejně nikdo nechodí, tak tam se klidně můžou zrušit a udělat se místo toho parkovací stání. Ale co se týče silnice směr Libušín - to je katastrofa, všichni parkují na chodníku a vůbec se tudy nedá procházet, přitom všichni mají dvůr na který můžou zajíždět! Tady bych se klidně přikláněl k variantě odkoupit od všech předzahrádky a místo nich udělat parkovací stání + chodník. Chodník není parkoviště!!!!


 • 3. 4. 2018 22:27
  Jehličková - Moderátor
  Re: Chodníky a silnice

  Dobrý den,

  ohledně rekonstrukce chodníků a silnic napíšu více do dubnového obecního zpravodaje, protože tam je více prostoru pro vyjádření a informace se dostane k širšímu okruhu občanů.

  Co konkrétně máte na mysli, když zmiňujete nespokojenost občanů ohledně přístupu pana místostarosty?

  Děkuji starostka


 • 18. 1. 2018 12:43
  Michaela Urbanová
  Psí výkaly

  Dobrý den, apeluji na majitele psů,aby uklízeli po svých miláčcích výkaly. Doma taky netrousíte,kde se dá....a nevymlouvejte se,že obec nedodala papírové sáčky. Já taky nenechám své dítě kadit všude možně, když nebudou pleny v obchodě. Vezměte si s sebou pokaždé pytlík a vyhoďte to do popelnice. Když do takového hovna vjedete kočárkem,spadne vám do toho dítě nebo šlápne,opravdu se to krásně čistí. Takže vás žádám,chovejte se zodpovědně!!!!!!


 • 2. 10. 2017 14:17
  Radek
  Dotaz

  Dobrý den,
  chci ze zeptat, jak je to s fungováním obecního úřadu v úředních hodinách. Byl jsem tam již třikrát, vždy v úřední hodiny a úřad zamčený, telefon nikdo nezvedá. To se musím objednat abych si vyřídil potřebné věci?


 • 2. 10. 2017 14:44
  starostka - Moderátor
  Re: Dotaz

  Dobrý den, omlouváme se, pro nemoc je OÚ tento týden uzavřen. Na nástěnce visí od dnešního poledne cedulka s oznámením a kontaktem na starostku, místostarostu. Informaci o uzavření OÚ obdrželi občané SMS zprávou. Dnešní veřejné zasedání se uskuteční od 18:15. Starostka 724 862 549.


 • 27. 9. 2017 9:40
  Petr Šoulák
  Kácení

  Dobrý den, v letním dvojčísle jsme se dozvěděli:
  Dlouhodobé sucho (nadprůměrné teploty a vláhový deficit) a tím oslabená vitalita stromů jsou příčinou odumření stromů v okrajové části lesa za bývalou hájenkou.Stromy jsou napadeny hmyzími škůdci Krascem borovým
  a v horních partiích stromů Lýkožroutem vrcholkovým, nebo Lýkohubem menším. Tento hmyz svou činností způsobuje přerušení vodivých cest ve stromech vedoucí k celkovému
  odumření stromů. Napadeno je celkem 35 kusů borovice lesní.Stromy je potřeba odstranit a odvézt na takové místo, které nebude blízko lesního porostu obsahující borovici nebo smrk.
  Vlastníci pozemků byli seznámeni s touto nemilou skutečností
  a během srpna dojde ke kácení a odvozu napadených stromů.

  Nyní je již několik týdnů pokáceno, ale několik kmenů u hájenky i nadále leží ladem. Opět mne napadá obdova otázky v obci již několikrát omýlaná ohledně kácení stromů, zda byly stromy pokáceny zbytečně/účelně a nehrozí nákaza, viz citát výše, nebo se čeká až bude napaden i zbytek stromů a bude se kácet dále?
  S pozdravem, Petr Š.


 • 27. 9. 2017 9:54
  Petr Š
  Re: Kácení

  Omlouám se za přelepy:
  ....obdoba otázky v obci již nekolikrát omílaná.....


 • 3. 8. 2017 15:31
  Finger
  měsíčník

  Dobrý den, kdy bude měsíčník ke stažení na internetových stránkách?


 • 3. 8. 2017 22:43
  starostka
  Re: měsíčník

  Dobrý den, během letních prázdnin vychází vždy dvojčíslo Třebichovického měsíčníku. Předpokládám, že ho o tomto víkendu dodělám, v pondělí 7. 8. půjde do tisku a bude vyvěšen na webové stránky.


 • 29. 7. 2017 15:12
  Matesa
  Kamiony

  To někdo nedomislel,už od pátku tu jezdí i přes zákaz kamiony a nikdo není schopnej zajistit MP nebo policii aby tu hlídala zákaz vězdu a richlost ,já ji volala a ti mi řelkly že nikoho se nepošlou.Tady asi někdoi něco zanedbal :-(


 • 29. 7. 2017 15:18
  Matesa
  Re: Kamiony

  jo a to jesdí vod Smečna,hnus.


 • 30. 7. 2017 21:52
  starostka - Moderátor
  Re: Kamiony

  Rok co rok koná se ve Smečně Anenská pouť. Rok co rok vede přes naši obec objížďka. Letos i pro kamiony z důvodů uzávěry v Libušíně. Občané obdrželi SMS zprávu.


 • 31. 7. 2017 16:02
  Matesa
  Re: Kamiony

  Já vjeděla že je ve Smečně pout,ale pokud jste četla pořádně tak to bilo jen proti kamionům a ne proti objíšďce a navíc žádná SMS se mi nedostala a podle toho co jsem slišela tak jen ifo o objíždce nic neřeklo že máme zajistit baráky proti otřesúm od kamionů-aš tu bude silnice rovná jako je na Saki tak to bude jinačí-jen chtít opravit silnice co tu vedou vesnici-Slaný-Kladno-Smečno.


 • 30. 6. 2017 11:02
  Míša Urbanová
  dotaz

  Dobrý den,
  chtěla jsem se zeptat na fotky z vítání občánků. Dostali jsme tři vytištěné, ale ráda bych i ty pouze v digitální podobě. Měli bychom tam mít ještě další fotky, které pan fotograf pořizoval.


 • 1. 7. 2017 21:31
  starostka - Moderátor
  Re: dotaz

  Fotky z akce odeslány na uvedenou mailovou adresu. Máte-li i vy zájem o fotky z vítání, ráda přepošlu na váš mail...
  Fotil Milan Petriščák, u kterého můžete objednat fotky ve vyšší kvalitě, atd.....


 • 19. 6. 2017 22:11
  Kuba
  Upozornění

  Dobrý den.Chtěl bych upozornit na volně pobíhajícího psa od Lukáše Dlouhého.Běhá sám a bez košíku a já jako otec malého syna nechci ani domyslet co by se stalo při konfrontaci mezi takovým psem a malým klukem.V obci se pohybuje spousta dětí a myslím že nikdo nechce aby se někomu něco stalo.Nejsem jediný komu se to nelíbí a prosím obec aby upozornila majitele aby se toto již neopakovalo.Díky


 • 20. 6. 2017 23:08
  starostka - Moderátor
  Re: Upozornění

  Dobrý den, děkujeme za upozornění na přestupek, kterého se dopustil vlastník psa tím, že ho nechal volně pobíhat na veřejných místech bez kontroly či dohledu.
  Majitel volně pobíhajícího psa porušuje nejen obecně závaznou vyhlášku, která zakazuje volné pobíhání psů po obci a vymezuje k tomuto účelu vhodné prostranství, zároveň také porušuje ustanovení zákona o silničním provozu a to v případě, že pes pobíhá po pozemní komunikaci, atd.
  Je třeba si uvědomit, že volně pobíhající pes může být nebezpečný pro své okolí. Pes může napadnout lidi, zejména chodce a cyklisty, dále ostatní zvířata, může zavinit dopravní nehodu nebo způsobit škodu na majetku. Následky útoku psa na člověka, především jedná-li se o psa větší rasy a dítě, mohou být velmi závažné.
  Tohle všechno, předpokládám, naši občané vědí. Bohužel, pan Lukáš Dlouhý mezi ně nepatří.
  Dopisem mu samozřejmě sdělíme výše uvedené, ale nejsem si zcela jista, zda to bude co platné.
  V této lokalitě je poslední dobou trochu více problémů a proto jste si mohli povšimnout, že sem častěji zajíždí hlídka státní Policii.
  Proto, pokud se bude incident s volně pobíhajícím psem opakovat, neváhejte vytočit slánskou státní policejní linku 974 873 811. Pánové mající službu zcela přesně vědí, kam mají zajet. Záznam z takové akce je pak podkladem pro přestupkové řízení, které pro naši obec vykonává Město Kladno… následuje pokuta a při opakování je možné také odejmutí zvířete a zákaz chovu, ale to už jsem hodně, opravdu hodně daleko. A do té doby se opravdu může cokoli přihodit.
  Takže já napíšu Lukášovi dopis a vy jako otec a chlap v jedné osobě zajděte za ním a zkuste mu vysvětlit, že vaše obavy o zdraví vašeho dítěte jsou nade vše. A pokud by takových odvážných otců bylo víc, myslím, že Lukáš si bude svého psa víc držet u těla…. mj


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

Vyhledat v textu

27. 3. Dita

Zítra: Soňa

0062_19_TŘEBICHOVICE_dílnička.jpg 

STOČNÉ 2019.png 

logo.jpg 

Diskusní fórum

příspěvků: 210

Návštěvnost stránek

155443