Diskusní fórum

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
Novější 1 3 7 13 19
 • včera v 21:02
  Mirka
  Petardy

  Fak na makovici,zhruba před 20 minutama zas nějakej moula neměl co dělat tak si zabouchal světlice a psi se mohli zbláznit,udělejte s tim něco na zastupitelstvu nebo se už neznám-lítalo to od obecnáku někde poblíž.Dřív se to bochalo jen o silvestra a ted to musíme trpět po celej rok?!Pak se Kubo nedivte že toho má každej plný zuby toho kraválu!


 • 6. 1. 2021 18:44
  Kuba
  Petardy a jiné

  Vaše stížnosti chápu ale chápu i druhou stranu která se chce pobavit. Tahle problematika se řeší všude a dlouho a nikdy se nevyřeší tak aby obě strany vyšli vítězně. Jen mě zaráží že silvestr nebyl poprvé a nikdy jako posledních pár let se to tolik neřešilo. Takže co? Zakážeme si všechno? Budeme se odvolávat na zvířata, barvu pleti nebo na něco jiného co je ted moderní řešit? Budeme si všichni klekat? Udávat se? Atd??? Chápu že toho má většina lidi plné zuby. Nic se nemůže, život má spousta lidí uplně jinak než před rokem. Ale tohle neustálé fňukání si snad můžeme odpustit. Mějte se všichni krásně


 • 1. 1. 2021 2:09
  Monika
  Silvestr

  Vážení bydlím tady už 38let a nestačím se divit nad chováním lidí. Připadá vám normální tento blázinec v obci,kde asi každý má nějaké domácí zvířátko. Vaším debilnim chováním nejvíc ubližujeme svým mazlíčkům a také sousedům.Ale v dnešní době každý kouká jen na sebe a je jim to jedno. Každý rok trávím Silvestr na dvorku u svých zvířat a už by měli tuto zábavu zakázat.


 • 26. 12. 2020 17:56
  Mirka
  Petardy

  Děkuji za zkažené vánoční svátky těm kdo maj IQ houpacího koně a nejsou schopni vydržet bez petard.Fakt hnus todleto!A budte rádi že tady nejsem sprostší jak jsem vytočená kvůli těmto id****m!


 • 28. 12. 2020 20:10
  Kuba
  Re: Petardy

  To chce klid


 • 29. 12. 2020 14:18
  Mirka
  Re: Petardy

  Kuba: Však se těším že o silvestr bude klid-jak jsem koukala tak není žádná vyjímka z nočního klidu, PČR bude mít práci po 22 h a pokuty za rušení nočního klidu budou padat!


 • 29. 12. 2020 22:22
  starostka - Moderátor
  Re: Petardy

  Vážení diskutující, přestože platí až do 22. ledna 2021 nouzový stav a je spojen s řadou omezení - např. omezení volného pohybu osob v době od 21:00 hod. do 04:59 hod., platí zároveň obecně závazná vyhláška o nočním klidu č. 1/2016.
  Najdete ji: https://www.trebichovice.cz/file.php?nid=2046&oid=5238362
  Píše se v ní, že v noci z 31. prosince na 1. ledna se doba nočního klidu nevymezuje.
  Obávám se tedy, že fanatičtí rachejtlopráskači a jiní houpací koníci se nenechají nikterak zastavit a určitě si vystřelí. Např. z vlastní zahrady jim to dle mého legislativa umožňuje. Zákaz vycházení na vlastní zaplocené pozemky po 21. hodině snad ještě nezakázali.
  Nicméně!!! Občany tímto prosíme, aby pokud možno omezili používání pyrotechniky a používali ji s rozumem a ohledem na starší obyvatele, malé děti a zvířata. Pro poslední jmenované jsou nečekané světelné efekty a ohlušující rány velmi stresující a nebezpečné, a to jak pro zvířata domácí, tak především pro divoce žijící zvěř.
  Všem přeji hladký přestup do následujícího roku a všech 10 (prstů) pohromadě!
  M. Jehličková


 • 22. 7. 2020 13:25
  Iveta Pulcová
  Cihelna

  Děkuji za moc pěkný článek ,,Kruhová cihelna" v červnovém měsíčníku.
  Jako dítko školou povinné jsem tam byla na exkurzi a každý žáček dostal kousek hlíny, aby si doma uplácal a upekl cihličku. Hezká vzpomínka.


 • 23. 7. 2020 13:58
  starostka - Moderátor
  Re: Cihelna

  Dobrý den, nestává se často, že bych zaznamenala slova chvály na adresu obecního zpravodaje a tak mne vaše reakce moc potěšila a děkuji Vám za ní. Pošlu vám na vaši mailovou adresu nějaké hezké fotky cihelny pro radost. Dnes už tu stojí jen komín a ten už možná odstříhává pomyslný metr své existence, protože obec by ráda dala zelenou pro výstavbu domů v této části obce. Cihelna pak už zůstane každému z nás jen ve vzpomínkách.
  Markéta Jehličková


 • 27. 5. 2020 15:48
  Kateřina Smetanová
  Odpady

  Dobrý den,

  ráda bych se zeptala do jakých kontejnerů mohu vyhodit věci od tetrapacku/nápojové kartony. Dříve se vyhazovali do žlutého s plastama, nyní mají svůj kontejner oranžový, ale v obci ho nemáme.
  Děkuji


 • 4. 6. 2020 14:17
  starostka - Moderátor
  Re: Odpady

  Dobrý den. Kartonové obaly (krabice od mléčných výrobků, džusů, vín, ...) lze třídit spolu s plasty. AVE dnes přislíbilo, že dodá cedulky, které se nalepí na žluté kontejnery a toto upřesní. Přestože kartonové obaly obsahují až 70 % papíru, nepatří do modrých kontejnerů! Proč? Protože plasty se třídí na speciální lince, kde se právě kartonové obaly oddělí od plastů a dále zpracovávají. Děkujeme za dotaz i za to, že třídíte. Má to smysl!


 • 23. 2. 2020 0:27
  Klára J
  Jukebox

  Dobrý den chtěla jsem se zeptat když končí zábava a ze zábavy se přesunu do hospody můžu pustit Jukebox ?


 • 26. 2. 2020 10:31
  starostka - Moderátor
  Re: Jukebox

  ODPOVĚĎ NALEZNETE ZDE:

  https://www.trebichovice.cz/index.php?oid=3547249


 • 20. 2. 2020 12:10
  Milan
  Sport

  Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli mají fotbalisté přátelská utkání v zimním období ve vašem měsíčním vydání nic nevyšlo děkuji.Milan


 • 20. 2. 2020 21:15
  PS
  Re: Sport

  Dobrý den,
  shodou okolností se hraje první přípravný zápas zítra - 21.2.2020 od 20:00 ve Švermově na hřišti s umělým povrchem. O dalších utkáních Vás budu informovat později, jakmile si je ověřím u trenéra, ale zjednodušeně se dá říct, že budou ještě 3 a to v březnu 7., 15. a 21.


 • 14. 1. 2020 14:01
  Urbanová Michaela
  Dětský karneval

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kdy bude dětský karneval. S pozdravem,
  Míša


 • 19. 1. 2020 23:05
  starostka - Moderátor
  Re: Dětský karneval

  Dobrý den.
  Dětský karneval není v plánu akcí pro rok 2020. Viz. odkaz a TM:

  https://www.trebichovice.cz/file.php?nid=2046&oid=7352984

  Nicméně, pokud se maminky domluví a budou si chtít karneval uspořádat, neměl by to být problém.

  Doporučuji se účastnit nedělního setkání ostatních maminek, které se uskuteční v neděli 26. 1. v knihově od 15 hodin. Je to jedinečná příležitost se poznat a říci si, jaké jsou vaše představy a co pro jejich uskutečnění můžete udělat... • 8. 1. 2020 7:54
  Pečená Kateřina
  Tříkrálová sbírka

  Zdravím všechny, které zajímá dění v obci. Je nás čím dál tím méně. chci se vyjádřit k tříkrálové sbírce. Nečekala jsem takovou odpověď. Stačilo jen napsat důvody, ale hlavně proč nebyli občani osloveni před sbírkou a musela vůbec vzniknout tato diskuse. Pokud se zastupitelé domnívají, že stačí napsat výzvu do měsíčníku a čekat, věřte, že je to málo. Bohužel lidí, kteří chtějí "něco" udělat pro druhé je velice málo. Většinou se setkají s kritikou a tu velmi málo lidí unese a raději volí směr typu: ano, ale oni to taky neudělali. Kdo to byli oni? Byl to jeden člověk, nebo všichni, kterým občané dali důvěru? Kdo z nich je lepší? Pamatujte, že vždy ten, který se tzv. kousne do zadku a ukáže těm ostatním, že je to on, kdo je a chce být lepší. Je mi trochu smutno, že právě tato akce je tou, která se nekonala. Přeji Vám všem, aby se Vaše rodina nikdy neocitla v situaci, kdy budete pomoc charity potřebovat. Za všechny dobré anděli zdraví Kačka Pečka


Novější 1 3 7 13 19

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů