Diskusní fórum

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 23. 9. 2011 13:04
  FACEBOOK.COM
  neni vsechno zlato, co se trpyti

  Nemohu se pozastavit nad tim, jak se pani Jehlickova neustale ohani tim, jak usetrila penize tam a tam. ALE: obec je temer v minusu, vse zmizelo v platech zastupitelu(kteri si nyni musi mzdu snizovat) a nic se v obci nevylepsilo.
  Lži a nepravdy pani starostky nechceme poslouchat! At uz jsou nove volby!
  Diky.


 • 23. 9. 2011 13:03
  FACEBOOK.COM
  neni vsechno zlato, co se trpyti

  Nemohu se pozastavit nad tim, jak se pani Jehlickova neustale ohani tim, jak usetrila penize tam a tam. ALE: obec je temer v minusu, vse zmizelo v platech zastupitelu(kteri si nyni musi mzdu snizovat) a nic se v obci nevylepsilo.
  Lži a nepravdy pani starostky nechceme poslouchat! At uz jsou nove volby!
  Diky.


 • 23. 9. 2011 12:53
  FACEBOOK.COM
  neni vsechno zlato, co se trpyti

  Nemohu se pozastavit nad tim, jak se pani Jehlickova neustale ohani tim, jak usetrila penize tam a tam. ALE: obec je temer v minusu, vse zmizelo v platech zastupitelu(kteri si nyni musi mzdu snizovat) a nic se v obci nevylepsilo.
  Lži a nepravdy pani starostky nechceme poslouchat! At uz jsou nove volby!
  Diky.


 • 22. 9. 2011 20:29
  Vítězslav Čacký
  Zvláštní sokly.

  Dobrý den.
  Dnes jsem měl tu čest zavítat do vaší obce a prohlédnout si místo zvané Třebichovická olšinka.
  Jel jsem autem a tak jsem omylem zajel až na konec cesty vedoucí k soukromému pozemku, zřejmě Třebichovice 127 a tam jsem na zahradě viděl zvláštní kolem 2 metrů vysoké pilíře. Můžete mi prosím sdělit, o co se jedná? Zajímám se o industriální historii Kladenska.
  Předem děkuji
  Vítězslav Čacký


 • 7. 9. 2011 10:15
  Pečka
  Pečka/cikánistka

  Níže uvedené řádky mě opravdu nemohou nechat v nečinnosti. Musím jen souhlasit s názorem naší starostky. Jen bych trochu více zasvětila Biba do problematiky dění v obcích. To co se v obci tzv. upeče, je prací zastupitelstva. Ne paní starostky, kdyby se postavila na hlavu, tak pokud vše neodsouhlasí zastupitelstvo, nejsou její názory a plány k ničemu a tak je to s každým jednotlivým zastupitelem stejné. Zastupitele si v řádných volbách zvolili občané sami. Pokud je někdo nespokojen s prací svých zastupitelů může si v příštích volbách zvolit jiné. Pokud je ovšem obyvatelem obce. Což znamená, že musí mít v naší obci trvalý pobyt. Nechci nijak paní starostku bránit proti názorům ostatních, ale vzhledem k mé pozici na OÚ Vám chci jen zdůraznit, že "Kdo nic nedělá, nic nezkazí" a „Když se kácí les, létají třísky“. My jsme si do voleb zvolili heslo“ společnou cestou“ a to znamená „MY VŠICHNI“. A to je ten největší problém, všichni totiž křičí: já, já potřebuju a Vy musíte. To už dávno není pravda. V mnoha případech, my totiž, můžeme, ale nemusíme. A jak se říká: „Jak se do lesa volá, tak se z něj taky ozývá“. Je to stará pravda, na kterou velice rádi zapomínáme. Souhlasím, ale i s Bibem, že by si každý měl zamést před vlastním prahem. Ale taky je pravdou, že „Co si doma upečeme, to si tam taky sníme“. A soukromí je každého věc. Jako člověk totiž můžu být, jak se říká lidově „totální hovado“, ale jako odborníka si mě mohou všichni vážit. To jsou dvě rozdílné věci, které umí rozlišit jen opravdu dospělý a vyzrálý člověk. Pokud se totiž snažíte jednat v zájmu všech, bohužel to je někdy na úkor jednotlivce.
  Pokud se někdo z nás dostane do exekučního řízení, pak věřte, že je to vina jen jeho, ne těch ostatních. Pokud z pokladny jen beru a nic nevracím, nikdo to za mě neudělá a to platí všeobecně. Všichni sociální spoluobčané a to mám na mysli opravdu všechny bez ohledu na barvu kůže, politického, nebo náboženského vyznání nám všem taky z pokladny, do které my všichni pracující dáváme, jen berou, tak jak tomu máme říkat? Já si myslím, že diskriminace, nepřipomíná Vám to náhodou slovo rasismus, mně tedy silně. Řeknu Vám je to nářez být diskriminován ve vlastním státě a ještě poslouchat ze všech stran, že jste rasista, neměli by na tom v demokratickém a svobodném státě být všichni stejně? Takže jsme ještě stále asi tolerantnější než v jiných vyspělejších státech, kde takovéto parazity nechtějí. Proč by se jinak všichni bránili vízy a podobnými opatřeními? Proč se nám všichni vrací zpět a neužívají si toho blahobytu a bratrské lásky v Anglii, Kanadě a jiných státech? Protože tam jsou dávky vypláceny jen určitou dobu a pak hajdy do práce, protože „Bez práce nejsou koláče“. Tedy kromě Česka tady platí, že kdo nepracuje, má se lépe, než ten co pracuje. Dostane totiž důchod, přesto, že do pokladny za celý svůj život nedal ani pětník na tož korunu. Tedy řeknu Vám to je rasismus o jakém, se nikomu ani nezdálo. Takže se všichni nad sebou zamyslete a hlavně šetřete, na důchody nebude, protože musíme podporovat darmojedy a bohužel někteří z nich jsou i členy naší vlády, protože odborníci u nás vymřeli.
  Velmi ohroženým druhem je u nás i žijící osoba nazývající se Rom. Je to osoba, která se rozhodla žít v našem státě. To znamená, že perfektně ovládá český jazyk slovem i písmem, pracuje a dodržuje naše zákony. Přesto, že spousta spoluobčanů se s těmito názory ztotožňuje, jsou buď tak líní, nebo neschopní je vyjádřit nahlas. Myslím si, že Romové nikomu z nás nevadí, jako ani vietnamci, černoši a ostatní etnika, pokud v našem státě nechtějí diskriminovat naše občany. Tyto zásady porušují pouze tzv. socky a kriminálníci.
  Pokud chce někdo v kapitalistickém zřízení budovat sociální a podpůrné programy, zřejmě sem spadl z Marsu, nebo je myšlením stále před rokem 1989. Tak jak si svět představují naši sociální spoluobčané, musel by zde být již „komunismus“, ale pozor i tam se prý musí pracovat, alespoň pár dní v týdnu. Takže se proberte a sundejte si ty růžové brýle, které Vám nasadil předešlý režim.
  Přeji Vám všem, abyste v budoucnu potkávali jen samé slušné, usměvavé, milé a tolerantní lidi.
  Takže „ Až nás andělé ….“


 • 4. 9. 2011 23:11
  M. Jehličková
  "staroska//rasiska"

  Milý Bibo,
  podle tvého písemného projevu tipuji, že je ti asi tak 10 let a možná chodíš už po několikáté do 3. třídy. Budu ti tedy tykat a pokusím se ti dát odpověď na tvoje otázky, které bylo velmi složité vyhledat, neboť máš v českém jazyce opravdu co dohánět.
  Takže, jak se člověk stane starostou? To je tak. Jednou za 4 roky jsou na obci volby. Lidé v nich dávají hlasy těm, kteří do nich kandidují. Až ti bude 18, také se takové procedury můžeš účastnit. Ti, kteří získají nejvíc hlasů, volí pak ze svého středu starostu. Děje se tak hlasováním, nikoli sháněním informací.
  Ke tvé obavě, že se starám o „romi“ (tady pozor, je to podle vzoru pán a na konci píšeme jako o pány tvrdé Y a ještě napíšeme velké R, protože je to jméno etnika, správně tedy o Romy). Že bych se o ně nějak extra starala, to tvrdit nemohu. Starám se o ně stejně, jako o ostatní obyvatele obce. To je ale úkol každého starosty, starat se. Nemůžu se ale starat úplně o všechno…
  Tvoji radu o pořádku doma si beru k srdci. Zakoupila jsem Savo a gumové rukavice a pečlivě po celý víkend gruntovala.
  Jak to bylo s návštěvami opuštěného objektu skrze veliký otvor ve zdi a s následným vznikem požáru, by ti mohla vyprávět půlka vesnice. Mnoho občanů vidělo své na vlastní oči a bylo ochotno před Policií ČR o tom vypovídat. Jejich jména jsou uvedena v trestním oznámení, které obec podala.
  Paní Pidrmanová měla klíče, protože se o dům starala po dobu, co byl pán v nemocnici a poté, co se konalo dědické řízení a vpouštěla ty, kteří měli oprávnění. Nebo myslíš, že tam chodila se sirkami něco zapalovat? Že by to byla utajená žhářka? A ten dům nikdy nepatřil pod „okr Kladno město“, to ani nejde, taková instituce ani není. Buď je okres Kladno, nebo město Kladno. Ale patří státu – České republice.
  A teď ten můj soused japonec. Zas to máš špatně. Musíš napsat velké J, je to název. Je to sice Vietnamec, ale to nevadí. Je to stejným směrem. Koukni se někdy na mapu, hodně daleko na východ od Třebichovic. Tak ty myslíš, že tu pěstuje marjánu? A víš, že jsem si to taky myslela? Protože mám celkem dobré vztahy s protidrogovou policií, hned jsem se na ní obrátila a toto podezření ji sdělila. Takové myšlenky napadly totiž mnohem víc lidí. Policie to prověřila a zjistila, že se v tom domě nic nepěstuje.
  Je-li řeč o drogách, věř, že policie má v tomto ohledu velmi dobré informace o všech producentech a docela slušně si je hlídá. A nejen o nich. Má také velmi dobře zmapovány uživatele drog, zejména ty, kteří si na jejich koupi vydělávají čórkou.
  Pokud se v Třebichovicích někde pěstuje marjána, nebo vaří perník, či jiné svinstvo, tak tě musím zklamat, ale v domě mého souseda se nic takového neprokázalo.

  Bibo, přeji ti hodně úspěchů ve škole a zkus tu češtinu trochu vytáhnout.


 • 1. 9. 2011 12:34
  Hoot
  Dost dobrý

  Ten pozdrav - Dodrý den je jen a jen pro tebe Bibo, pro ostatní Dobrý den!


 • 1. 9. 2011 12:32
  Hoot
  Dost dobrý


 • 1. 9. 2011 12:31
  Hoot
  Dost dobrý

  Dodrý den, příspěvek z 23.8. 2011 je fakt dobrý blábol. Takových chyb by nenapsal ani japonec. Pěkné jen tak dál Bibo nebo jak si říkáš?!


 • 23. 8. 2011 20:43
  Bibo
  staroska obce Třebichovic je rasiska ,,,,,

  Tika se to starosky , jak se stala starouskou , asi takle zistila si na byvalou spravu obce Třebichovic , zikala nejaky iformace a to se ji hodilo do karet, a to si o sobe rika ze je spravdliva ,kdyz zacala delat starosku trebichovice , zistila ze si na nas vydelali penize a podobne , jak to je mozni ze vyhrala volbi když byla na druhim miste , stara se o romi a sama mam doma bordel ve zivote ad si doma udela v živote poradek a potom ad se stara o ty druhi. a co jsem se dovedel tak hazi spinu na romi tohle je rasismus ,a to je staroska boce Třebicxhovic , a do Kladenckych novin napsala vešechno proti romu že podpalili barak i když jsem si zistil že Dluhi alisa Lupen vy kdo tam byl a založil ohen , proc tvrdi ze romove vykradli obek , proc se nezepta Paní Pirmanovi koho tam pouštela a jak to že mela klice od vrat když obek už patril pod okr Kladno město, všichni tu řešite romi a starate se o to co nemate , ja kdyby jsem mel psat o tom co tu všichni delaj tak si myslim že vas to bude moc zajimat, abych nezapomel Paní staroska když se tak stara o obec ad odpovi všem co chce delat stim a to už byla staroskou obce vedela ze jeji souset japonske prislušnost kteri v baraku pestoval tak zvane marihuanu proč se o to nepostarala ale je to tak je rasiska , všichni se bavte o tom co delate doma a romi nechte na pokoji


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů